top of page
ofis karşılama foto_edited.jpg

VİZYONUMUZ

Seyhan + Partners Hukuk Bürosu olarak, dinamik ve genç bir ekiple birlikte çalışarak şirketlere ve şahıslara geniş bir yelpazede hukuki hizmetler sunmaktayız. Sahip olduğumuz tecrübe ve uzmanlık alanlarımızı göz önünde bulundurarak, müvekkillerimize uygun çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.

Hukuki danışmanlık hizmetlerimiz arasında, KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) uyumluluğu, vergi hukuku, iş sağlığı ve güvenliği, uluslararası ticaret hukuku, iş sözleşmeleri, finans sözleşmeleri ve KOSGEB, TÜBİTAK ve diğer devlet destekleri, tahkim gibi konulara odaklanmaktayız. Ayrıca, iş hukuku, ceza hukuku, aile hukuku gibi alanlarda şahıslara da destek sağlamaktayız.

Büromuz, uluslararası bir perspektif sunmak adına bugüne kadar sekiz farklı ülkede başarılı projeler gerçekleştirmiş olup küresel ölçekte hizmet vermektedir. Hem yerli hem de uluslararası şirketlere, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müvekkillerimize danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Müvekkillerimize özel olarak, aylık danışmanlık ücreti karşılığında hukuk müşavirliği hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede şirketlerin hukuki ihtiyaçlarını sürekli takip ederek, hukuki risklerinizi minimize etmek ve şirketleri korumak adına etkin bir ortak olmayı hedefliyoruz.

Seyhan + Partners Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesini ve verimliliğini her zaman ön planda tutuyoruz. Hukuk Büromuzda İngilizce ve Almanca dillerine hâkim avukatlar, icra katibi ve stajyer avukatlarımızla müvekkil şirketlere ilgili tüm konularda hukuki koruma sağlanmakta ve yurt içi ve yurt dışında meydana gelebilecek mevcut sorunlara anında müdahale edilebilmektedir.


Müvekkil odaklı ve sadakate önem veren bu proaktif yaklaşımımızla, maksimum özeni göstererek, müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm hukuki riskleri en aza indirmeyi amaçlıyoruz.

vizyonumuz

EKİBİMİZ

bottom of page